Приличия трудно соблюсти. (anonimusi) wrote,
Приличия трудно соблюсти.
anonimusi

Вона.

Автор: Боручек Елена.
Рассказ "Вона." печатается впервые

Вона зайшла у метро вся мокра і холодна. Плаття щільно облягало її тіло. З волосся скапував дощ. На обличчі грала ледь помітна посмішка: вона не одна вийшла сьогодні без парасольки. Таких було чимало…Однак саме Вона привернула його увагу.
Вона – особлива! Еротично-приваблива…Вона – Афродіта з морської піни…Вона – його казка…його мрія…його натхнення…Але Вона – така недосяжно-далека…Хоч і стоїть зовсім поруч…Хоч і дихає йому в обличчя…Вона далека…Вона чужа…Бо виблискує на пальці обручка.
Як же йому, тому, іншому пощастило…! А їй? Чи пощастило їй? Чи справді це той єдиний, якого вона заслуговує? А може ні? А може Він ще має шанс? Хоч маленький…Варто спробувати..
- Привіт!
- Привіт…- легкий подив пробіг по її обличчю.

Вона

« Станція «Арсенальна». Вихід на праву платформу».
Вона вийшла з вагону метро так раптово, як і зайшла…Йому здалося, що це було якесь дивне марення…ігри хворобливої уяви…Чи може просто сон…Сон, який ніколи не стане реальністю…Ні! Це не сон…це було насправді, адже у вагоні й досі літає запах її волосся…А перед очима стоїть дивна посмішка.
З тих пір Він любить дощ…і станцію « Арсенальна». Інколи Він годинами просиджує в метро, чекаючи на неї…А, раптом, Доля подарує їм ще одну зустріч?... А раптом Вона теж блукає десь у метро у пошуках цікавого « Привіт!». Того напевно ніхто не знає…Але, погодьтесь, такі зустрічі бувають неспроста…

Автор
Боручек Елена Алексеевна

P.S. 1.07.11 (історія в метро)
Емоційний відгук на ситуацію у Київському метрополітені, яка сталася зі мною в метро. Декілька разів я зустрічала одного хлопця, який поглядом шукав «ту» незнайомку.

Любовь, которую убили
Tags: Елена Боручек, Жизнь, Киев, Любовь, Проза
Subscribe

promo anonimusi november 3, 2025 07:34 1211
Buy for 10 tokens
Всем здравствуйте! Я рада приветствовать Вас на страницах своего журнала. Меня зовут Татьяна. Рада новым друзьям! Беларусь Этот журнал веду для души. Пишу то, что…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments